blog clouds pattern

هانیپرز با مغز کرم کاکائویی سبک و خوشمزه

هانیپرز با مغز کرم کاکائویی سبک و خوشمزه

خیلی از افراد نسبت به خوردن کیک به عنوان میان وعده ترس دارن، چرا که در مورد نخوردن وعده‌های غذایی اصلی نگرانی دارن. مطمئنا، این روزا درباره لایت کیک‌ها یا همون کیک‌های سبک شنیدین. این کیک‌های سبک خیال شما رو بابت تمام این نگرانی‌ها برطرف می‌کنن و می‌تونین طعم‌های مختلف لایت کیک رو با چای، قهوه و انواع نوشیدنی و به عنوان میان وعده نوش جون کنین.

امکان نداره درباره لایت کیک چیزی شنیده باشین و اسم هانیپرز به گوشتون نخورده باشه. هانیپرز از جمله لایت کیک‌هاییه که کیفیت بالایی داره و در این مدت کوتاه، تونسته دل خیلی‌ها رو ببره. این لایت کیک دو طعم وانیلی و شکلاتی داره. در این مقاله قراره درباره محبوب‌ترین طعم، یعنی هانیپرز با مغز کرم کاکائویی صحبت کنیم.

لایت کیک با کرم کاکائویی

هانیپرز، یه کیک اسفنجیِ سبکه که بافت بسیار نرمی داره و بسیار لذیذ و خوشمزه‌اس. حتما از خودتون می‌پرسین این کیک چه فرقی با کیک‌های دیگه داره و خب دلیل محبوبیت اون به عنوان میان وعده چیه؟ برای جواب دادن به این سوال باید بگیم که مهم‌ترین ویژگی‌های هانیپرز که اونو به یکی از خوشمزه‌ترین کیک‌های این روزا تبدیل کرده، سبک و لطیف بودن بافت کیک و همچنین پخش بودن مغزی در تمام نقاط کیکه که با هر گاز می‌تونین مزه‌ی کرمِ داخل کیک رو حس کنین. اما یکی از محبوب‌ترین مدل‌های هانیپرز، لایت کیک هانیپرز با کرم کاکائوییه و برای عاشقان کاکائو، این کیک می‌تونه یه میان وعده‌ی جذاب حساب بشه.

ویژگی‌های لایت کیک هانیپرز با کرم کاکائویی

خیلی‌ها معتقدن که وجود کرم شکلاتی باعث سنگین شدن کیک‌ها می‌شه، اما کرم کاکائویی در لایت کیک هانیپرز، به هیچ عنوان این میان وعده رو سنگین نکرده. حتی اگر دو یا سه کیک هانیپرز با کرم کاکائویی رو برای عصرونه و در کنار چای و قهوه بخورین، باز هم احساس سنگینی نمی‌کنین. در واقع باید گفت که، یک کیلوگرم هانیپرز از یک کیلوگرم پنبه هم سبک‌تره.

علاوه بر این، کرم کاکائویی داخل این لایت کیک هوادهی شده‌اس و این موضوع هم، باعث شده که کیک هانیپرز سبک بشه. لایت کیک هانیپرز با کرم کاکائو، ویژگی‌های دیگه‌ای هم داره که هر کدام از این ویژگی‌ها باعث شدن که این کیک به لیست محبوب‌ترین خوراکی‌ها اضافه بشه.

هانیپرز کالری کمتری نسبت به کیک‌های خامه‌ای داره، مغزیِ کاکائویی کیک به ‌شکل یکسان داخل کیک پخش شده، هیچ رنگ مصنوعی‌ای نداره، بافت نرم و سبکی داره، حجم بالایی از مغزیِ کاکائویی داره که حدودا ۲۰ درصد از کل محصول رو تشکیل می‌ده، کیک اسفنجی اون بسیار لطیف و لذیذه، اندازه مناسب و کوچیکی داره، بسته‌بندی بسیار شیک و باکیفیتی داره و در آخر اینکه، هانیپرز یه کیک سبکه که تو هر گاز سورپرایزت می‌کنه!

هانیپرز، لایت کیک محبوب میان بچه‌ها

هانیپرز در میان بچه‌ها هم محبوبیت بسیاری داره، چرا که اندازه مناسب و کوچیکی داره و بچه‌ها راحت می‌تونن اون رو با خودشون به مدرسه و هر مکانی ببرن و هم اینکه، داخلش با مغزی‌هایی پر شده که طعم محبوب بچه‌ها برای انواع کیک هستن. علاوه بر این، کیک‌های هانیپرز مثل کیک‌های خامه‌ای سنگین نیستن، اما از نظر مزه می‌تونن همون حس و حال رو داشته باشن. به همین خاطر خیلی از پدر و مادرها، کیک‌های هانیپرز خصوصا مدل کاکائویی رو به عنوان میان وعده بچه‌ها در مدرسه و کلاس‌های تابستونی در نظر می‌گیرن.

سفر به دنیای شیرینِ هانیپرز

تعداد افرادی که به طعم کاکائو، وانیل و کیک‌های اسفنجی علاقه دارن، کم نیست. به همین خاطر، مدل‌های مختلف هانیپرز خصوصا کیک هانیپرز با کرم کاکائویی می‌تونه به یکی از خوشمزه‌ترین کیک‌های عصرانه و میان وعده‌های محبوب در درصد زیادی از افراد تبدیل بشه. غیر از کرم کاکائویی، هانیپرز یه مدل دیگه هم داره که داخلش با کرم وانیلی پر شده؛ بنابراین، می‌تونین هر دو مدل رو برای عصرانه و میان وعده‌هاتون تهیه و یکی از سبک‌ترین، لذیذترین و البته باکیفیت‌ترین کیک‌های حال حاضر رو امتحان کنین. 

پست‌های مرتبط

بازدید
خرید از دیجی‌کالا